Rodzice o 2mamie

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami rodziców:
Moja ocena to najwyższa 5. Polecam gorąco żłobek 2mama.pl. Opieka super. Córka jest zadowolona z zajęć. Codziennie nowe atrakcje. Panie są przemiłe. Sale przestronne, a jedzonko dla dzieciaków bardzo dobre. Polecam gorąco.
Mama Mai
Żłobek 2 mama to cudowne miejsce pełne wspaniałych i troskliwych cioć oraz bardzo kreatywnych zajęć. Dzieciaczki nie nudzą się na pewno. Wielka 5 za ogromne serce i zaangażowanie.
Mama Kacperka
Córka uczęszcza do żłobka od 10 miesięcy. Po tym okresie mogę powiedzieć, że to prawdziwa druga mama. Dziecko jest pod dobrą opieką, Panie są miłe, wyrozumiałe i cierpliwe. Widzę, że córka stała się bardziej samodzielna i lepiej odnajduje się w towarzystwie. Jestem zadowolona i polecam wszystkim to miejsce, a podkreślę, że jak każda mama miałam wiele wątpliwości. Jednak warto.
Mama Marysi
Kochane Ciocie dziękuję za wszystkie dni pełne niespodzianek, kreatywność, zabawę, naukę pierwsze przedstawienia, uśmiech na twarzy, przytulenie, gdy płakałem, za wspólne dorastanie – to właśnie Wam pokazywałem jak stawiałem pierwsze kroki, próbowałem tańczyć, uczyłem się jeść łyżką i widelcem, jak szybko potrafiłem pobrudzić wszystkie ubrania, jaką frajdę sprawiały bańki mydlane i jak wymawiałem pierwsze słowa.
Mama Monika w imieniu Filipa
Dziękujemy za stworzenie, wspaniałego, przyjaznego i ciepłego żłobka, w którym nasze dziecko czuło się bezpiecznie i wspaniale rozwijało. Dziękujemy za troskę, miłość i okazywane serce dla naszej córeczki.
Rodzice Ali
Polecam żłobek 2mama.pl, moja córka chodziła przez ostatni rok jestem bardzo zadowolona. Ciocie są przemiłe to jest taka prawdziwa druga mama. PS. „Trzeba wielkiego serca by kształtować małych ludzi” Dziękujemy za wielkie serce Ciociom z 2mama.pl
Mama Igi
2 mama to najlepszy żłobek w mieście, chodzi do niego już trzecie moje dziecko i jestem zachwycona podejściem Pań. Wszystkie ciocie są cudowne, tworzą domową atmosferę, dzieci uczą się przy nich bardzo szybko samodzielności, są ciągle przytulane i czują się w nim dobrze. Organizowane są często występy teatrzyków, wspólne spacery i co najważniejsze dzieci prawie codziennie wychodzą na dwór, czy lato czy zima. Polecam z całego serca.
Mama Lenki Nadii i Tymka
Żłobek "2mama" to miejsce, które szczerze polecam. Bardzo dobra opieka Pań, przy których moje dziecko czuje się bezpiecznie i cieszy się na ich widok. Dużo ciekawych wydarzeń i rozwijających zajęć. Synek z chęcią zostaje w żłobku, przez cały dzień ma zapewnione atrakcje, ale jest też czas na sen i smaczne, różnorodne posiłki. Dziecko zyskuje pewność siebie i stopniowo się usamodzielnia. Żłobek zasługuje na najwyższą ocenę.
Mama Marcelka
Polecam żłobek "2mama.pl ". Najlepszy zespół wychowawców!! Dziękuję z całego serca za wsparcie, przydatną, ciekawą rozrywkę i czas który moja córka spędziła z wami.
Mama Nikoletty
2mama.pl spadła nam jak z nieba !!! Zmęczeni szukaniem niani i przedstawianiem chłopcom kolejnej „cioci”, trafiliśmy do 2mama.pl. I to był strzał w dziesiątkę !!!
Rodzice
Żłobek 2mama to miejsce, w którym syn odnalazł się dość szybko. Opiekunki postarały się o spokojną adaptację dziecka. W żłobku panuje życzliwa i ciepła atmosfera, dlatego syn chętnie zostaje z "ciociami" i swoimi rówieśnikami. Atutem tego miejsca są zróżnicowane zajęcia artystyczne i ruchowe, co pobudza kreatywność i wyobraźnię dzieci. Polecam to miejsce.
Tata Alka
2mama to miejsce przyjazne maluchom. Mój synek miło spędza tam czas, w żłobku panuje domowa atmosfera. Dzieciaki mają zapewniane atrakcje, przeżywają swoje pierwsze małe "imprezki", słuchają muzyki, wykonują różnorodne prace plastyczne. Żłobek ma swój plac zabaw, gdzie każdy maluch znajdzie sobie miejsce do zabawy. Polecam , widzę, że mój syn lubi to miejsce, lubi Panie Ciocie i jakby umiał już mówić i pisać to sam by napisał tę rekomendację 🙂
mama Czarusia
Chłopcy uwielbiają to miejsce. Aż miło patrzeć z jaką radością wybiegają z samochodu i biegną przez podwórko do ulubionych sal. Ciągłe podśpiewywanie, gimnastyka w sobotni poranek, albo wspólna nauka angielskich słówek w samochodzie jest dowodem na to, że nasze dzieci żyją swoją „szkołą”, nawet poza nią. Bardzo dziękujemy za opiekę i serce włożone w wychowywanie.
Filipa i Dominika
Niesamowite miejsce... Pełne ciepła, cierpliwości i zrozumienia dla małych smutków... Żadne dziecko nie jest "numerkiem" na liście obecności. Widzimy ogromny rozwój naszej 2latki - codziennie przynosi nowe słówko, piosenkę czy zabawę. Nauka samodzielnego jedzenia i pożegnanie z pampersem - DZIĘKUJEMY! 🙂 A co najważniejsze - zaufanie. Naszej córce jest u Was po prostu dobrze! Dla nas największą nagrodą jest jej uśmiech 🙂 A wyciąganie jej na siłę po południu ze żłobka, mówi samo za siebie... 🙂 Podziękowania dla za wielkie serce! To niesamowite gdy praca jest również pasją...
Rodzice Łucji.
Podoba mi się plac zabaw i super mięciutki trawnik na którym mogę sobie biegać. Okolica jest cicha i spokojna a do drogi jest na szczęście daleko i czuję się tam bezpiecznie. Niesamowicie dużo jeżdżących zabawek, które są takie fajne chociaż jestem za mały, żeby na tym dużym traktorku pojeździć. No i taki fajny domek do którego mogę wchodzić i wychodzić i tak bez końca... Są fajne krzesełka w sam raz dla mnie Bardzo lubię tam jak mnie rodzice zawożą. Trochę tylko popłaczę jak mnie zostawiają, ale wiem że wrócą. Wszyscy bardzo się o mnie tam troszczą, jest dobre jedzenie i fajne zabawy.
w imieniu Czarka mama Agnieszka
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z 2mama.pl. Atutem niewątpliwie są mało liczna grupa, gdzie Panie mają możliwość dokładnie poznać dzieci i każdemu poświęcić czas. Julcia bardzo się rozwinęła, zaczęła siadać na nocnik i sama jeść, jest to niewątpliwie zasługa Pań ze żłobka. Dziecko pytane czy chce iść do Cioci Gosi zawsze odpowiada że tak 🙂 Po powrocie do domu Julcia zawsze pokazuje chętnie co robiła i uczy rodziców nowych tańców . W czasie gdy dziecko jest chore, Pani Gosia zawsze się interesuje zdrowiem dziecka. Lepszego miejsca dla naszej pociechy nie mogliśmy znaleźć.
Anna mama Julki
Nie mam żadnych wątpliwości co do placówki 2mama. Wiem, że moje dziecko jest w nim szczęśliwe. Ciocie dbają o wszystkie dzieci, żeby były zadowolone i żeby nigdy się nie nudziły. Mój syn pięknie się tu rozwinął i nauczył samodzielności. Podoba mi się, że dzieci tańczą, śpiewają, mają zajęcia plastyczne i gimnastyczne. Widzę po synu, że to wszystko sprawia mu radość, a do domu muszę go wyciągać podstępem, bo nigdy nie chce wyjść.
Mama Michałka
Żłobek 2mama to świetne miejsce dla naszych małych pociech. Fantastyczna opieka zapewniona przez P. Małgosię, pozwala dzieciom na prawidłowy rozwój i świetną zabawę. Gorąco polecam to miejsce, bo dzieci czują się tu jak w domu. Jeśli musimy wrócić do pracy i nie mamy z kim zostawić naszego szkraba, to właśnie idealne miejsce 🙂
Mama Frania
Jesteśmy bardzo zadowoleni z 2mama.pl. Pani Gosia to mila ,ciepła osoba mająca bardzo dobre przygotowanie pedagogiczne i super podejście do dzieci. Dzięki temu dziecko nasze szybko zaaklimatyzowało się i zaczęło brać udział w grach i zabawach edukacyjnych. Uważamy, że swoimi warsztatami i metodami pracy pani Gosia jest w stanie zainteresować każde dziecko zapewniając im prawidłowy rozwój. Na pewno każdemu będziemy polecać 2mama.pl, gdyż dziecko pozostaje pod fachową ,serdeczną i bardzo dobrą opieką.
Rodzice Oskara
Wspaniała i profesjonalna kadra, dzięki takiemu miejscu dzieci dorastają w atmosferze ciepła, rozbudzając swoją wyobraźnię, umiejętności, kształtując kulturę osobistą i cechy charakteru. Idealne miejsce dla urwisów wymagających dużo uwagi i zdyscyplinowania. Dziecko dorośleje w mgnieniu oka i staje się coraz bardziej niezależne. Trzymamy mocno kciuki za dalszy rozwój 2mama.pl i dziękujemy ogromnie za opiekę nad naszą pociechą!
Karolina i Jacek - rodzice Karolka
2mama.pl jest bardzo przyjazne zarówno dla dzieci jak i rodziców. Pani Małgosia jest bardzo miła i zawsze dostępna dla rodzica, zna każde dziecko jak swoje własne. Świetnie prowadzone zajęcia rozwijają u dzieci umiejętności społeczne, uczą samodzielności, rozwijają zainteresowania. 2mama.pl oferuje także wiele atrakcyjnych zajęć dodatkowych takich jak język angielski, rytmika czy zajęcia logopedyczne. Nasz dwuletni synek wraca z 2mama.pl bardzo zadowolony. Jesteśmy przekonani, że jest do idealne miejsce dla naszego dziecka.
Rodzice Wojtusia
Jestem mamą teraz już trzyletniego Gabriela Syn szybko odnalazł się w grupie i znalazł wspólny język z ulubionym kolegą Guciem. Pani Małgosia jest przemiłą osobą z bardzo profesjonalnym podejściem do dzieci. Gabriel nauczył się w krótkim czasie mnóstwa wierszyków, piosenek i rozwija się w błyskawicznym tempie. Synek chętnie wszystko zjada a dodam, że w domu jest niejadkiem. Bardzo gorąco polecam 2mama wszystkim tym, którzy chcą zostawić "Swój Skarb" w dobrych, ciepłych i profesjonalnych rękach.
Pozdrawiam Paulina
SUPER Żłobek!!!, Zaprowadzając synka pierwszy raz byłam pełna obaw, czy będzie tam bezpieczny i szczęśliwy. Z każdym dniem przekonuje się, że p. Małgosia to uosobienie spokoju, ciepła, a przede wszystkim profesjonalizmu w tym co robi. Po kilku tygodniach ja jestem spokojna, a mój synek przeszczęśliwy. Codziennie z radością wchodzi do żłobka, a ja nie mogę się nadziwić jak szybko robi postępy rozwijając się wśród innych dzieci. Jestem dumna, że mój syn dorasta wśród takich ludzi i nabiera szlachetnych cech co mam nadzieję zaprocentuje w przyszłości. Ważne! Rodzinna atmosfera, mnóstwo ciekawych zajęć. Mój synek jest przeszczęśliwy a my wraz z nim.
Sylwia mama Dominika
Jestem mamą Karolinki. Moja córka uczęszcza do tego żłobka. 2Mama.pl to miejsce rozśpiewane roztańczone i kolorowe, jest przez dzieci akceptowane od pierwszej chwili. Dopełnieniem całości jest uśmiechnięta pani. Dzieciaki od pierwszych minut są tak zajęte zabawami, że nie maja czasu marudzić czy płakać za mamą, a fantazja Pani Małgosi w pomysłowości tworzenia tych zabaw dorównuje dziecięcej. Dzieci są zawsze na pierwszym miejscu, a zaraz za nimi rodzice szkrabów. Ale 2mama to nie tylko zabawa to też uczenie samodzielności, pracy w grupie, rozwijanie indywidualnych umiejętności i talentów maluchów. Moja Karola przeszła już kilka placówek, ale dopiero to jest tym, które, daje jej to, czego potrzebuje i do którego moje dziecko idzie z uśmiechem i często nie chce wracać do domu. Druga Mama to strzał w dziesiątkę polecam wszystkim.
Mama Kasia
Radość na twarzy naszego synka, kiedy po raz pierwszy przekroczył próg 2mama.pl rozwiała wszelkie nasze wątpliwości i obawy co do tego jak odnajdzie się w tym miejscu i ze starszą od siebie grupą dzieci. Jaś rozwija się niezwykle szybko, nabyte dobre nawyki z 2mama.pl przynosi do domu każdorazowo utwierdzając nas w świadomości o dobrze dokonanym wyborze. Wiemy, że nasze dziecko pod opieka p. Małgosi jest bezpieczne i otoczone opieką właściwą dla brzdąca, który wciąż nosi pieluchę. Jasiek bardzo chętnie je, przygotowane potrawy, prosząc o dokładkę dań, których w domu zwyczajnie nie chce zjeść.
Rodzice Jasia
Piszę też w imieniu męża, gdyż myślę, że podziela moje zdanie. Do plusów zaliczam: - domową atmosferę, - atrakcyjne zajęcia , malowanie, rysowanie, fajne zabawy - elastyczne godziny pracy, - możliwość porozmawiania o swoim dziecku, - czyste sale, - i przede wszystkim to, że przyjmuje Pani pod opiekę nawet "dzieciaczki w pampersach". Minusów jako takich nie znalazłam. Szkoda tylko, że 2mama.pl znajduje się na Lisińcu a my mieszkamy na Północy. Na zakończenie dziękuję za opiekę nad Olgą i mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy.
Mama Olgi
Zapraszamy do kontaktu:

2mama.pl
Domowy Żłobek
Adres: ul. Lwowska 115
Lisiniec, Częstochowa
Tel.: 537 117 119